ENG RU UKR
Туда и обратно
Сложный маршрут
В одну сторону
Бизнесс-класс
Эконом-класс

Individual & Corporate Business Travel Individual & Corporate Business Travel надає повний спектр послуг в сфері ділового туризму і MICE.

КВАЛІФІКОВАНІ СПІВРОБІТНИКИ з багаторічним досвідом роботи і знанням специфіки сегменту BUSINESS TRAVEL забезпечують комфорт клієнтам на кожному етапі поїздки і заходу. Управління TREVEL бюджетами корпоративних клієнтів, їх оптимізація – один із основних пріоритетів нашої компанії.

В структуру компанії входять:

НАШІ КЛІЄНТИ: Органи державної влади, дипломатичні місії, посольства, банківські установи, фармацевтичні, аграрні та бачні компанії, спортивні федерації, організація сфери культури і мистецтва, благодійні фонди.

Співпрацюючи з нами ви отримаєте:

Агентство по продажу авіа та залізничних квитків.

Продаж авіа білетів он-лайн, в офісі компанії, організація групових авіа перельотів, замовлення чартерних рейсів, а також:

 • Оформлення авіаквитків на авіакомпанії, які не представлені на українському ринку, у тому числі low-cost
 • Інформаційна підтримка та допомога в будь-яких надзвичайних ситуаціях 24/7, як для індивідуальних, так і для корпоративних клієнтів
 • Персональний менеджер, закріплений за корпоративним клієнтом
 • Можливість отримання спеціальних тарифів на окремі напрями під корпоративного клієнта
 • Оформлення корпоративних бонусних рахунків в авіакомпаніях
 • Оформлення Провозу ненормованого багажу (зброя, спортивне спорядження, музичні інструменти та ін.). Попереднє замовлення місць на борту літака, замовлення спеціального меню
 • Зручні для Вас сроки/форми оплати

VIP-сервіс а аеропортах

Наша компанія надає ексклюзивний сервіс в аеропорту Бориспіль, де цілодобово знаходиться наш представник, що забезпечує комфорт і найвищий рівень обслуговування для наших найвимогливіших пасажирів. Ми пропонуємо: послугу Fast Track, експрес проходження клієнтом офіційних процедур, супровід представником аеропорту до трапа, зустріч і розміщення автотранспорту замовника на парковці аеропорту, вирішення нестандартних ситуацій в аеропорту Бориспіль.

До Ваших послуг замовлення Залу офіційних делегацій, VIP залів, Бізнес залів в аеропортах по всьому світу.

Залізничні квитки

Можливість оформлення квитків за безготівковим розрахунком без передоплати для корпоративних клієнтів

Оформлення залізничних квитків по всьому світу

Наявність броні на всі фірмові поїзди. Української залізниці в касі партнера

Конференц - сервіс:

Організація конференцій, виїзних заходів, тренінгів, семінарів, круглих столів, прес-турів по Україні і всьому світу.

Підбір локації для заходів, розміщення гостей, надання спікера, перекладача, технічного персоналу, організація питання відповідно Вашому бюджету і побажанням.

Компанія I&C Business Travel пропонує ряд послуг по організації і проведенню ділових заходів «під ключ», дозволяючи зекономити вам час і засоби. Наш досвід, велика база партнерів, рівень обслуговування, знання технічних інновацій і ділового протоколу відповідають найвищим стандартам світового рівня, і дозволяють нам бездоганно організувати Ваші ділові зустрічі, конференції, офіційні прийоми і виїзні заходи відповідно всіх норм і канонів офіційного протоколу.

Відпочинок:

Ми єдині в Україні організовуємо тури на новий для українського ринку напрямок, мекку дайвінгу - острів Роатан, розташований в карибському басейні (Гондурас), на другому в світі за величиною кораловому рифі.

Роатан-це можливість безперервних занурень більш ніж на 100 дайв сайтах. Сюди варто їхати за тим, щоб побачити китову акулу, черепах, скатів, равликів, крабів, тверді і м'які корали, піщаних мух-бліх, дельфінів і багатьох інших мешканців підводного світу.

Ми пропонуємо занурення у власному PADI 5 Star dive center, розташованому на самому мальовничому, тусовочному та елітному пляжі узбережжя - West Bay Beach. Своя пристань, нове обладнання, костюми 2015 року та індивідуальний трансфер від готелю, в подарунок від нас. У нас ви зможете підвищити свою міжнародну сертифікацію за одними з найнижчих цін у світі.

Наші фахівці підберуть тур на будь-який бюджет в будь-яку країну світу.

DMC Ukraine:

Багатолітній досвід роботи з міжнародними організаціями, дипломатичними місіями, міжнародними холдингами та корпораціями, а також велика база готелів і конференц – залів з ексклюзивними договорами дозволяють нам надати кращий в Україні сервіс в якості приймаючої сторони. Всі наші співробітники знають нюанси дипломатичного, ділового і офіційного етикету і розмовляють іноземними мовами.

До Ваших послуг:

 • Ексклюзивні можливості зустрічі делегацій і гостей України в аеропорту (можливість зустрічі під трапом літака, прискорення проходження контролю, відкриття додаткових пунктів проходження контролю під групи гостей)
 • Розміщення гостей в готелях по всій Україні за власними спеціальними тарифами
 • Прокат автомобілів, організація трансферу
 • Екскурсійне обслуговування, супровід гостей, організація дозвілля.

+38(044)501-50-39

+38(044)314-00-12

E-mail:

reception@ictravel.com.ua